KONST / Litografier / Etsningar & litografier 13027013
nr 1302 7013
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Etsningar & litografier, 6 st, Stockholmsmotiv. Signerad
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:19:15
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm